Asansör Sistemleri- İmalat- Bakım

Firmamız asansör sistemleri- imalat- bakım konusunda yıllardır güven esaslı çalışmalar yapmaktadır. Asansör sistemleri içerisinde makineli daireli ya da makinesiz dairesiz, panoramik, hidrolik, insan, yük, araç, sedye ve özel tasarım asansörlerin üretimini ve bakımlarını yapmaktayız. Asansör Sistemleri Bakımı Nedir? Çalışan her makine gibi asansörlerde ne amaçla kullanıyor olursa olsun her ay düzenli olarak emniyet devreleri başta […]

user

Firmamız asansör sistemleri- imalat- bakım konusunda yıllardır güven esaslı çalışmalar yapmaktadır. Asansör sistemleri içerisinde makineli daireli ya da makinesiz dairesiz, panoramik, hidrolik, insan, yük, araç, sedye ve özel tasarım asansörlerin üretimini ve bakımlarını yapmaktayız.

Asansör Sistemleri Bakımı Nedir?

Çalışan her makine gibi asansörlerde ne amaçla kullanıyor olursa olsun her ay düzenli olarak emniyet devreleri başta olmak üzere GESTAY uygulanması zorunludur. Asansör sistemleri içerisinde kısaltması GESTAY olarak söylenen şey; gözle, elle, sıkıştır, temizlemesini yap, ayarla ve yağla olarak farklı işlem aşamalarına denmektedir.

Gözle- Elle- Sıkıştır- Temizlik- Ayarla- Yağla İşlemi

Asansör sistemleri- imalat- bakım işlemleri içerisinde en önemli şey GESTAY her aşamasının titizlikle, profesyonel bir şekilde yapılmasıdır. Tüm binalara yeni monte edilmiş olan asansör sistemlerinin bakımından garanti süresi dolana kadar üretici firmamız tarafından bakımları yapılmaktadır. Kullanılan asansör sisteminde herhangi bir arıza, sorun ya da başka bir aksama, olumsuz durum yaşanmaması için üretici firmamız tüm kontrolleri yapmakta ve gerekli önlemleri almaktadır.

Asansör Bakımı Nasıl Yapılır?

Tüm asansör sistemleri elektrikli çalışan makinelerden oluşmaktadır. Bir yay üzerinde kurulmuş olan mekanik düzenekler vasıtasıyla aşağıya ya da yukarıya doğru hareket edebilmektedir. Asansör sistemlerinin arıza vermeden yani düzenli çalışması için bakımlarının zamanında uzman kişilerce yapılması zorunludur. Uzman personelimiz belirli aralıklarla asansör bakımı için asansör kullanılan alana gelmektedir. Tüm mekanik ve elektronik sistem titizlikle kontrol edilmektedir. Burada yapılan her işlemde özel araçlar ve özel yağlama kullanılmaktadır. Olası olumsuz durumlardan kaçınmak ve kazaları önlemek adına özellikle halat kontrolleri özenle takip edilir.

Asansör Sistemleri İmalat

Firmamız asansör sistemleri imalatında müşteri isteklerini göz önünde bulundurmaktadır. Asansörün kullanılacağı yer ve kullanım amacına uygun tüm asansör çeşitlerinin imalatı yapılmaktadır. Asansör sistemleri –imalat- bakım olmak üzere tüm işlemleri birada kullanıcılarımıza sunmaktayız. Üretim ve satışı gerçekleşmiş asansörlerin garanti süreleri kapsamında her ay düzenli takiplerini yapmaktayız. Olası durumlarda bozulan ya da kırılan parça varsa değişimleri en kısa sürede yapılmaktadır. Farklı alanlar için özel üretim asansörler ile kullanıcılarımıza en iyi taşıma hizmeti sunmaktayız.

Asansör Sistemleri Fiyatları

Asansör sistemleri –imalat- bakım fiyatları yapılan işleme göre belirlenmektedir. Satın alınan asansör piyasasının en iyi fiyat garantisi ile kullanıcılara sunulmaktadır. Bakım işlemlerinde garantili y da garanti dışı ürünlerde farklı fiyatlamalar olabilmektedir. Asansör sistemlerinde farklı ürün modellerimizi incelemek, bozulan, işlevselliğini kaybetmiş asansörlerinizi değiştirmek ya da tamir ettirmek için ana sayfa üzerinde bulunan iletişim kanallarımızı kullanınız. Sizlere en kısa sürede hizmet verecek olan firmamızın avantajlı ve garantili hizmetlerinden faydalanmak için geç kalmayınız.