Dış Cephe Mantolama Fiyatları

Dış cephe mantolama fiyatları, mantolama yapılacak binanın m2, mantolama malzeme kalitesi, çalışan personel sayısı, çalışılacak gün sayısı, Dolar ve Euro kur farkı göre hesaplaması yapılır. Mantolama yapılacak alana fiyat verilmeden önce yukarıda sayılan tüm özellikler firmamız tarafından tek tek ele alınır ardından bina sahibine detaylı bir rapor sunulur. Bu rapor içerisinde işlemin kaç gün süreceği […]

user

Dış cephe mantolama fiyatları, mantolama yapılacak binanın m2, mantolama malzeme kalitesi, çalışan personel sayısı, çalışılacak gün sayısı, Dolar ve Euro kur farkı göre hesaplaması yapılır. Mantolama yapılacak alana fiyat verilmeden önce yukarıda sayılan tüm özellikler firmamız tarafından tek tek ele alınır ardından bina sahibine detaylı bir rapor sunulur. Bu rapor içerisinde işlemin kaç gün süreceği kaç personel çalışacağı, kullanılacak ürün ve diğer özellikler bulunur. Bunlar bilinmeden mantolama için fiyat vermek doğru olmaz. Mantolama işlemleri binalarda elde edeceğiniz ısı tasarrufu için oldukça uygun ve doğa dostu çalışmalardır.

Dış Cephe Mantolama Nedir?

Mantolama işlemi binalarda cephe giydirmesi yöntemi ile bir yalıtım malzemesi vasıtasıyla dış cephelerin kaplanmasıdır. Binalarda ısı yalıtımı sağlanması için yapılan bu işlem ile özellikle kış aylarında iki ortam arasındaki ısı geçişini engellemek adına firmamız tarafından yapılan bir işlemdir.

Dış cephe mantolama için yapılacak işlemler mantolama malzemeleri, uygulanacak mantolama sistem türleri, dış cephede istenilen yalıtım seviyesi, binanın kullanım türü (ev ya da iş yeri vs.) ve uygulama yerine göre değişebilmektedir.

Mantolama sadece dışarıdaki havanın içeriye girmemesi amacı ile yapılmaz. Bu işlemler ile hem dışarıdaki havanın içeriye girmesi hem de içerideki havanın dışarıya çıkması engellenmektedir. Bu koşulların sağlanması için de kaliteli bir mantolama yaptırmak hem uygun fiyatlı hem de uzun ömürlü bir kulam avantajı sunmaktadır. Dış cephe mantolama fiyatları da buna göre değişmektedir.

Dış Cephe Mantolama Nasıl Yapılır?

Dış cephe kaplama ya da dış cephe mantolama adı verdiğimiz bu işlemi 3 aşamada gerçekleştirilmektedir.

İlk aşamada, binalarda en iyi mantolama sonucuna ulaştığımız sıcaklık ayarı yakalanır ve mantolama işlemi öncesi yapılması gerekenler kurallar çerçevesinde ekibimiz tarafından yapılır. Genelde +5 ila +30 derece sıcaklık aralığında hazırlık işlemlerine başlanır. Çalışma esnada ilgili alan etrafında bulunan cam, ahşap vs. Alanlar kirlenmeye karşı koruma altına alınır. Mantolama yapılacak yüzeylerde kontroller sağlanır, eksik, hatalı kısımlarda tüm eksikler giderilir. Mantolama işlemi öncesi toz, kir olmadan mantolama işlemine geçilir.

Dış Cephe Mantolama Fiyatları

Dış cephe mantolama fiyatları, 2021 yılı için yukarıda bahsi geçen özellikler dışında bir de euro ve dolar kuruna bakılarak hesaplanır. Kabataslak bir mantolama hesabı için hemen ana sayfa üzerinden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkililerimiz ile yapacağınız görüşmede binanızın özellikleri, dış cephe m2, nasıl bir mantolama türü istediğinizi söylemeniz halinde güncel fiyatlarımız ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

İyi bir mantolama hizmeti ile neredeyse %50’lere karda tasarruf sağlayabilirsiniz. Yazın sıcak havalardan, kışın soğuk havalardan sizleri koruyacak mantolama sistemleri firmamız güvencesi ile yapıldığında binanızın ömrü kadar yüksek bir verim almanızda mümkündür. Sektörün en kaliteli ürünlerini profesyonel hizmet ile buluşturan firmamızın önceki çalışmalarını ve dış cephe mantolama fiyatları duymadan karar vermeyin.